Хто живе на деталях кондиціонера?
У літню спеку і осінню прохолоду, коли температура повітря на вулиці непередбачувана, комфорт вдома дуже бажаний. Порятунком для багатьох є кондиціонер, адже з його допомогою можна забезпечити комфортну температуру.
Більшість кондиціонерів працюють з недотриманням основних вимог експлуатації. Це призводить до накопичення в них пилу, а разом із вологістю, особливо в нижній частині обладнання для охолодження, створюється сприятливе середовище для росту грибків та бактерій
Хто ж все таки живе на деталях кондиціонера при неправильному догляді?
Легіонелла -бактерія, яка найбільш небезпечна серед тих хто може проживати на деталях кондиціонера. Розмножується у вологому і теплому середовищі (40-60 градусів). Найчастіше місце проживання при порушенні гігієнічних норм -фільтри побутових кондиціонерів, вентиляційні системи.
Золотистий стафілокок-ця бактерія широко відома і поширена: з нею живуть 70-80% жителів нашої планети. Небезпека сусідства виникає тоді, коли утворюється велике скупчення бактерій. Системи вентиляції та кондиціонера розповсюджують бактерії стафілококу по всьому приміщенню. Наслідками, особливо для людей зі зниженим імунітетом, є біль в горлі, нежить, кашель і підвищення температури.
Стрептокок- ще одна бактерія, що живе в нашому організмі. При великій її концентрації може виникнути біль у вусі, горлі, підвищення температури, гнійний присмак у роті, ломота суглобів, біль у м'язах.
Грибки і цвіль живуть скрізь, де волого і тепло. Кондиціонер - просто ідеальне для цього місце. А циркуляція з потоками повітря кондиціонером є чудовим способом поширення.
Віруси. При різкому перепаді температур людський організм стає більш сприйнятливим до вірусів, абсорбує їх через пори в рази більше, а значить – підвищується ризик вірусних інфекцій.
Масштаби ризику ясні, так, а що ж з цим робити?!
Що потрібно знати про догляд за кондиціонером?
Пил і волога, що накопичуються в кондиціонері, є сприятливим середовищем для розмноження збудників багатьох захворювань.
Дуже важливо дотримуватися гігієни фільтрів - вчасно очищати і заселяти пробіотичними організмами, які стримують поширення мікроорганізмів.
Якщо Ви вирішили придбати прилад і активно ним користуватися- дослухайтесь до кількох порад:
• Регулярно викликайте сервісантів для чистки деталей кондиціонера, які швидко забруднюються - фільтру, теплообмінника), і замінюйте їх за потреби.
• Утворений конденсат не повинен накопичуватись у системі, щоб не створювати умов для поширення збудників.
• Після тривалого відпочинку в роботі, перш ніж ввімкнути кондиціонер, проведіть попередній його техогляд спеціалістом;
• Регулярно провітрюйте помешкання, проводьте вологе прибирання, щоб зменшити кількість пилу, що циркулюватиме у приміщенні.
Інженери- сервісанти компанії Теплоцентр з радістю допоможуть позбавитися від небажаних мешканців на деталях Вашого кондиціонеру.

Зв'яжіться з нами
Завжди раді відвідувачам в нашому офісі -